• bilgi@gerederehberi.com
  • 05453559867

Çalışganlar Deri Kimya Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
606 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Çalışganlar Deri
  • ADRES: Yeni Tabakhaneler 6 Nolu Sokak No 2 Gerede / Bolu 14900
  • TELEFON: 0 (374) 311 7724
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ÇALIŞGANLAR DERİ,

Türkiye’nin en büyük etiketlik deri üreticilerinden biridir. Ürünlerinde deri etiket kullanan üreticilere üst düzey etiketlik deri temini sağlayan, alanında tecrübeli ve tercih edilen bir tedarikçi konumundadır. Çalışganlar Deri; “Dericiler Şehri” olarak bilinen Gerede’de tamamen etiketlik deri üretimi için dizayn edilmiş tabakhanesinde üretim yapmaktadır. Çalışganlar Deri’nin felsefesi; dünya standartlarına uygun kalitede, arzu edilen özelliklere sahip üst düzey deri üretiminin gerçekleştirilmesidir.

Doğal bir materyal olan; insanların et yeme alışkanlıklarının sonucu olarak yan ürün olarak ortaya çıkan ve işlenmediği taktirde bozulan, kokuşan ve çürüyen hamderi, işlendiğinde kendi gibi mükemmel özellik gösteren başka bir materyalin bulunmadığı, arzu nesnesi olan bir kullanım ürününe dönüşmektedir. Çalışganlar Deri, hamderiden başlayarak finisaj işlemi sonuna kadar yani derinin bitmiş deri haline gelinceye kadar olan tüm işlemleri istenilen deri özelliğine göre özenle modifiye ve kontrol ederek dünya standartlarında üst düzey etiketlik deri üretimini gerçekleştirmektedir.

ÇALIŞGANLAR DERİ, 2003 yılında Bolu Gerede’de kurulmuştur ve faaliyetlerine burada devam etmektedir. İlk 3 yılında ayakkabılık deri alanında hizmet veren firma, 2006 yılından itibaren sektördeki açığı dikkate alarak etiketlik deri üretimine yönelmiştir ve bu üstün özellikli etiketlik derileri müşterilerine sunmaktadır.

Çalışganlar Deri’nin hamderi olarak temin edip tabaklayarak ürettiği; bağlı olduğu materyale renk vermeyen ve yıkanabilir tarzdaki derileri yurt içindeki ve yurt dışındaki spor ve denim giyim üreticilerinden büyük beğeni toplamaktadır.

Çalışganlar Deri, etiketlik deri üretiminde günümüzün gerektirdiği teknolojik ekipmanları; canlılara ve çevreye duyarlı dünya standartlarında üstün özellikli kimyasal maddeleri kullanmaktadır. Üretimin her aşaması konusunda uzman teknik elemanlar tarafından kontrol edilmektedir

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat
%d