Gerede Rehberi

Gerede Rehberi Web Sitesi Hakkında

Sayfamız Bolu ili Gerede ilçesi tanıtımı için açılmış bir rehber sitesidir. Sitemizde Gerede hakkında  genel bilgiler, Köylerimiz hakkında bilgiler, Gerede ile ilgili güncel haberler, Geredespor Futbol Kulübü hakkında güncel bilgi ve haberlerin yanında Gerede de ihtiyacınız olabilecek her türlü firmanın iletişim bilgilerini bulabileceksiniz. Yeni kurulmuş olan sitemizin amacı önümüzdeki 1 yıllık süreçte Gerede Rehberi denildiğinde aranılan bir web sitesi olmaktır.  Amacımız ilçemizdeki tüm firmalara ulaşmaktır. Gerede Rehberi bir ilçe tanıtım ve firma rehberi olarak Gerede ilçesinin tanıtımına katkı sağlamak amacı için oluşturulmuş bir web sitesidir.

Saygılarımızla

Rehber Sayfası Hakkında

Rehber sayfamızda Gerede’de bulunan Kamu Kurumları ve Özel Sektör Kurumları ile ilgili mümkün oldukça çok bilgi vermeye çalışacağız. Rehber sayfamızdaki bilgilerin eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsanız bize [mailto]bilgi@gerederehberi.com[/mailto] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Rehber sayfamızda sizde yerinizi almak isterseniz bize aşağıdaki formatta bilgilerinizi [mailto]bilgi@gerederehberi.com[/mailto] e-posta hesabına gönderebilirsiniz.

Firma Ünvanı

Firma Çalışma Alanı

Firma Tarihi

Firma Hakkında Özet Bilgi

Logo

İş Yeri Adresi

Kuruluş Yılı

Telefon

E-Posta

Web Sitesi

Sosyal Medya Hesablarınız

Gerede Rehberi