Gerede Kültür Sosyal ve Yardimlaşma Derneği Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Gerede Kültür Sosyal ve Yardimlaşma Derneği Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Gerede Kültür Sosyal ve Yardimlaşma Derneği Ziyaretlerine Devam Ediyor. Altındağ İlçe Kaymakamlığına atanan Sayın Erol KARAÖMEROĞLU’ nu makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın kaymakamımızın hoş sohbeti , Karadenizli olmasının sıcaklığı ile bir arada olunca ziyaretimiz yerinde oldu. Geredemizin İbriğini ve Dergimizi’de hediye etmeyi ihmal etmedik. Sayin Altındağ Kaymakamımıza Yeni görevlerinin Altındağ için hayırlı olmasını dileriz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi BELPA Genel Müdürü Sayın Ahmet ERBAĞ Başkanımız Geredeliler Derneğini öğle yemeğinde misafir ettiler. Derneğimiz ve Hemşehrilerimiz hakkında istişarelerde bulunur Başkanımızın tecrübelerinden faydalandık.
Ziyaretimize Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı fahri hemşehrimiz Sayın Abdurrahman KARABUDAK’ ı Dernek yönetimi olarak ziyaret ettik. Kendisi gerek Altındağ eski Belediye Başkanı M.Ziya Kahraman, gerekse Geredeli çok dostunun olması ve anılarından dolayı yaşam ve kültürel anlamda Geredeliler çok yakın olması üzerine sohbetimiz oldu. Sıcak karşılaması ve misafir perverliği bu Samiyen gösteriyordu. Sayın Başkanımıza teşekkür ederiz.
BELPA Genel koordinatörü hemşehrimiz sayın Mahmut KABADAYI kardeşimizi de ziyaret ettik. Yaşlı ve Engelli hemşehrilerimizle ilgili yapabilecekleri ile ilgili istişarelerde bulunduk. Allah emeklerini zayi etmesin vermiş oldukları destek için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın