En Beğenilen Belediye Başkanı Seçiliyor

En Beğenilen Belediye Başkanı Seçiliyor

En Beğenilen Belediye Başkanı Seçiliyor . İlçe Belediye başkanımız Mustafa Allar’a oy vermeye bekliyoruz tüm hemşerilerimizi.

Gerede Belediye Başkanı

Belediye Başkanları Birliği tarafından ‘Yılın En Beğenilen Belediye Başkanı’ seçiliyor. 2 aşama halinde gerçekleştirilecek oylamanın ilk aşamasında 01 Ocak ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında kendi bölgesinde birinci seçilen belediye başkanları daha sonra ikinci aşamada Türkiye birinciliği için yarışacak. 01 Şubat ile 15 Şubat 2018 tarihleri arasında ise Türkiye birinciliği için gerçekleştirilecek oylamada sıralamaya giren başkanlar, 03 Mart 2018 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile gerçekleştirilecek törende ödüllerini alacak.

En beğenilen büyükşehir belediye başkanı, en beğenilen il belediye başkanı, en beğenilen metropol ilçe belediye başkanı, en beğenilen ilçe başkanı ve en beğenilen belde başkanı olmak üzere toplam 5 kategoride gerçekleştirilecek yarışmada Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’a oy vermek için aşağıdaki linkten Bolu’yu bularak oy verme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Oy kullanmak için tıklayınız: www.baskanlarodul.com

Kaynak: http://www.gerede.bel.tr/haber/1/1418/en-begenilen-belediye-baskani-seciliyor

 

Bir cevap yazın