« Back to the Business Directory index

KEBAPBANK

KEBAPBANK

KEBAPBANK TANITIM SAYFASI

 24.10.2007 tarihinde hizmete açılan iş yerimiz, temizlik ve hijyen politikasını ilk açıldığı günden bu yana en üst düzeyde tutarak en lezzetli yemeklerimiz ile buluşturup müşterilerimize sunuyoruz.

     Kebap ve yemek çeşitlerimizi severek ve özenle hazırlayıp titizlikle sizlere sunuyoruz. Geniş menü çeşidimizi her sabah 05.30’da kahvaltı hazırlıkları ile başlayıp öğlen yemek servisine kadar hazır etmekteyiz. Yemeklerimizin tamamı günlüktür, hazırladığımız tüm menümüzü akşam olmadan bitirmiş oluyoruz.

 

     Yemeklerimizi yapmakta kullandığımız ürünlerin dondurulmamış taze olanlarını seçip lezzetine lezzet katarak servise hazır hale getiriyoruz. Bu mesleğe senelerini vermiş tecrübe kazanmış ekibimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

    Ayrıca müşterilerimizin rahatı ve huzuru için düzenlediğimiz aile salonumuz, aile salonumuza dahil olarak 0-3 yaş grubu oyun parkımız, müşterilerimizin ibadetlerini yapabilmeleri için mescidimiz mevcuttur. Standartların üzerinde, büyüyerek gelişmeyi hedefliyoruz.

Salonumuz;

Kapasite            : 120 Kişi

Aile Salonu       : 50 Kişi

Diğer Özellikler: Çocuk Oyun Parkı, Kablosuz İnternet, Mescit, Hijyenik Lavabolar, Dilerseniz Mutfağımızı Gezme İmkanınız Bulunmaktadır.